Ubytování

Pokud se ubytujete u našich partnerů, kteří jsou označeni tímto symbolemVlocka, můžete od nich obdržet pernamentku, na kterou budete moci uplatnit 10% slevu na bodové jízdné od pondělí do pátku.

Rekreační chalupa u Fialů, Nový Jimramov Vlocka

Vzdálenost od vleku - 200m, 10 lůžek, sauna, SPA, krb, stolní tenis. 
Případné dotazy na telefonním čísle 775 197 716.
Web: www.ubytovanivysocina.wz.cz 
Přehled volných termínů, on-line rezervace.

Apartmán u Fialů (čtyřlůžkový), Nový Jimramov Vlocka

Vzdálenost od vleku - 200m, 4 lůžka, sauna, SPA, krb, stolní tenis.
Případné dotazy na telefonním čísle 775 197 716.
web: www.ubytovanivysocina.wz.cz
Přehled volných termínů, on-line rezervace.

Apartmán u Fialů (šestilůžkový), Nový Jimramov Vlocka

Vzdálenost od vleku - 200m, 6 lůžek, sauna, SPA, krb, stolní tenis.
Případné dotazy na telefonním čísle 775 197 716.
web: www.ubytovanivysocina.wz.cz
Přehled volných termínů, on-line rezervace.

Penzion Huty, Nový Jimramov

Po celý rok je pro vás připraveno bohaté zázemí penzionu Huty. Společenská místnost s krbem a televizí, plně vybavená prostorná kuchyň s americkou lednicí s výrobníkem ledu a tříště, kávovarem se skvělou kávou a čokoládou. Herna pro malé i velké s hracími stoly Air Hockey, Catch the light a stolního fotbalu. Pro teenagery je připravena zašívárna s internetem a televizí. Pro lyžaře a snowboarďáky máme nachystánu monitorovanou lyžárnu a vysoušeči lyžáků a rukavic a pro cyklisty a motorkáře zamykatelné, zastřešené a monitorované stání. Ve vzdálenosti 100m můžete využít tenisové kurty.
web: www.huty.cz

Jílkova vila, Březiny Vlocka

Jílkova vila je ideálním místem pro ubytování, rekreační pobyt, rodinnou dovolenou nebo setkání uprostřed přírody, v rekreační oblasti Milovy (kraj Vysočina), v CHKO Žďárské Vrchy v blízkosti měst Sněžné, Svratka, Jimramov a Polička.
web: www.jilkovavila.cz

Tradiční hostinec Vříšť Vlocka

Tradiční Hostinec - 1749 - Vříšť navazuje na tradici prvorepublikového zájezdního hostince, který byl provozován až do okupace roku 1939.
Nyní po náročné rekonstrukci se zachovanou atmosférou a zařízením v duchu „staré“ doby nabízíme poctivou domácí českou kuchyni a klidné ubytování na polosamotě.
web: www.tradicnihostinec.cz

Selský dvůr, Daňkovice Vlocka

Selský dvůr je penzion v srdci Českomoravské vrchoviny, v klidném prostředí a v jedné z nejméně civilizačně dotknuté oblasti. Penzion je ideální pro pobyt dětí (letní tábory, školy v přírodě), pro rekreaci rodin. Dále pak pro lyžařské výcviky, sportovní soustředění, ozdravné pobyty, jakož i ke společenským akcím (oslavy, školení, svatby apod.) Od června 2008 zde funguje restaurace.
web: www.selskydvur.net

O.S.CHARTIS - STÁJ SÁGA, Javorek

Nabízíme celoročně klidné ubytování ve dvou stylově zařízených, přízemních plně bezbariérových apartmánech, čtyřlůžkovém a šestilůžkovém s možností ubytovat se i s domácími mazlíčky.Ubytování se nachází v nedaleké tiché vesničce zvané Javorek vzdálené od vleku cca 2,3 km, 9 minut s parkovištěm přímo u statku. Statek je umístěn v dobře přístupném místě obklopen krásnou a klidnou přírodou s výhledem na bazén a výběh s koňmi. Apartmány jsou vybavené kuchyňkou s lednicí a vařením, jídelním koutkem, televizí, připojením na internet a sociálním zařízením. Dále nabízíme aroma masáže, rehabilitační masáže, lávové masáže, kadeřnické a holičské služby, ubytovaní
mohou využít CANISTERAPII, jízdy ve speciálně upraveném kočáře a na saních tažených koňmi. Ve statku je krásně zařízený dětský koutek, hřiště, bazén, půjčovna her a sportovního vybavení pro volný čas, možnost snídaní, převoz zavazadel, v případě zájmu jsou k dispozici v naší stáji mapy jezdeckých stezek. Okolní příroda je ideálním místem pro relax, procházky, cyklistiku, turistiku zimní radovánky a
běžecké či sjezdové lyžování. 
web: www.staj-saga.cz
kontakt: Helena Štětková, Javorek č.p. 6, 59203, Žďár nad Sázavou, IČO: 75636611, mobilní telefon: 606 378 796, e-mail: staj.saga@centrum.cz

Penzion Horácko, Unčín Vlocka

Penzion Horácko je středem krajiny běžeckých tratí, jako je např. biatlonový novoměstský okruh a také
kvalitních sjezdovek. Naše restaurace je typická zabijačkovými specialitami vlastní výroby a zvěřinou.
Nabízíme Vám možnost ubytování v devíti pokojích nebo ve dvou apartmánech s celkovou kapacitou 33 lůžek, vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi internetem zdarma.
web: www.penzionhoracko.cz

Apartmán Krátká Vlocka

Nabízíme příjemné ubytování v obci Krátká, poblíž Sněžného. Ubytování je vhodné pro 3 až 4 osoby.
Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou s veškerým potřebným nádobím. Dále je k dispozici televize se satelitním příjmem a wi-fi připojení k internetu. Upravované běžecké stopy jsou 200m od ubytování a sjezdovka Jimramov 10km.
web: www.apartmankratka.cz

Penzion Kukla, Kuklík Vlocka

Penzion Kukla nabízí příjemné ubytování v Kuklíku, malé obci v samém srdci Vysočiny. Obklopeni lesy a loukami Žďárských vrchů můžete prožít krásnou dovolenou v přírodě. Ideální terén je zde jak pro pěší turistiku, tak cyklistiku, běžecké lyžování i krátké procházky po okolí. Součástí penzionu je restaurace s barem a letní zahrádkou.
web: www.penzionkukla.cz

Ubytování Nový Jimramov Vlocka

Celoroční ubytování v prvním patře rodinného domu, apartmán pro 6 osob. Dům se nachází uprostřed přírody, v srdci Českomoravské vrchoviny v CHKO Žďárské vrchy, v blízkosti Ski Areálu Nový Jimramov.
Apartmán má vybavený kuchyňský kout, jídelnu s televizí, satelit, 2 pokoje po 2 lůžkách, možná dětská postýlka nebo přistýlka (dle dohody), 1 pokoj rozkládací 2 lůžkový gauč. Koupelna - sprchový kout, WC samostatné, balkon nebo zahrada, možnost příjezdu a parkování u domu. Vytápění zajistí majitel ústředním topením.
web: www.jimramov.mypage.cz

Chalupa Pohádka, Jimramovské Pavlovice Vlocka

Nabídka apartmánů: 

  • 1. POHÁDKA - apartmán pro 8 - 13 osob 
  • 2. NEBE *** - 4 lůžkový luxusní apartmán 
  • 3. PEKLO **** - 4 lůžkový luxusní apartmán
  • 4. RÁJ *** - 4 lůžkový luxusní apartmán

web: www.chalupapohadka.cz

Ubytování u Baboucha, Nový Jimramov Vlocka

Celoroční ubytování uprostřed přírody v atraktivním oblasti Českomoravské vysočiny v areálu sjezdovky v Novém Jimramově

  • objekt 1: nově zbudovaný podkrovní byt 3+1 s kapacitou 7osob, zařízená a vybavená kuchyně, obývací pokoj s televizí, koupelna+wc, dvě ložnice, možnost vlastního vaření, topení zajišťuje majitel, neposkytujeme lůžkoviny.
  • objekt 2: Jednoduše zařízený domek s kapacitou 7 osob, zařízená vybavená kuchyně, obývací ložnice, koupelna+wc, dvě malé podkrovní ložnice, topení v krbových kamnech, možnost vlastního vaření, neposkytujeme lůžkoviny, ubytovaní možné i se psem.


K objektům je k dispozici společenská místnost s občerstvením, tv a šipkami, majitel neposkytuje lůžkoviny, cena dohodou dle počtu osob.
Bližší informace na adrese: František Babáček, Nový Jimramov 19, 592 42 telefon: 566 562 069 mobil: 737 786 606
web: www.ubytovaniubaboucha.wbs.cz

Selské stavení, Jimramovské Pavlovice Vlocka

Jedná se o bývalou selskou usedlost v klidném prostředí na kraji obce. Po rekonstrukci je zachován původní charakter s typickým nábytkem. Pro hosty jsou připraveny apartmány (jeden 5ti lůžkový a jeden dvoupokojový 4-6 lůžek) se sociálním zařízením, vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou a televizí. Objekt je vytápěn plynem nebo krbovými kamny, případně lokálně kachlovými kamny. Venku je k dispozici posezení s ohništěm, malý gril, zahrada s dětským bazénkem, pískovištěm a klouzačkou, stůl pro stolní tenis. V okolí jsou nádherné trasy pro pěší turistiku, nově vybudované cyklotrasy, v zimě protahované a upravované běžkařské trasy a zasněžované sjezdovky. 
web: www.selskestaveni.wz.cz

Rodinný penzion, Jimramovské Pavlovice

Penzion je zaměřený na rodiny s dětmi, jelikož nabízí vybavení jako jídelní stoličky, dětské postýlky, vaničku, dětský koutek. V případě hezkého počasí mohou děti využít venkovní dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkou a pískovištěm. Na dvoře naleznete nový zahradní nábytek, ohniště s grilem, pingpongový stůl, týpí a ruské kuželky. Parkování je zajištěno v uzavřeném dvoře, počet míst není omezen.
web: www.rodinny-penzion.cz

Chalupa u Klokana

Nachází se v obci Jimramov. Vzdálenost od sjezdovky 3 km. Nabízíme příjemné ubytování pro 7-9 osob. Možnost celoročního ubytování.
Případné dotazy na tel. 737377117, 604808316
Email: moravkovajana78@seznam. cz
http://chalupauklokana.cz

Penzion + Relax centrum Kubíčkovi

Lázeňská péče v krásném kraji - rodinný penzion na Svitavsku na okraji Žďárských Vrchů - 630 m.n.m. Užijte si pobyt spojený i s relaxačním programem! Ubytováni budete v rodinném penzionu (pokoje s WC, sprchou a TV) s vlastním relaxačním a rehabilitačním vybavením. Veškeré služby jsou poskytovány v místě pobytu. Floating, skořicové zábaly, lymfatické drenáže, sport. a rekond. masáže, solárium, infrasauna... Stravování je možné v restauracích v Bystrém, snídaně poskytujeme, případně můžete využít vybavené kuchyňky k přípravě jídel z vlastních zdrojů. Penzion je kompletně nekuřácký!
GPS: 49°37'51.28"N, 16°20'47.18"E
web: www.penzionbystre.unet.cz

Agroekofarma Kadeřávek, Věcov Vlocka

Nabízíme ubytování v komfortních apartmánech. 
web: www.chalupa-vysocina.cz

Rekreační chalupa, Nový Jimramov 

Rekrační chalupa pro 12-13 osob v Novém Jimramově - přímo naproti sjezdovce. Chalupa je plně vybavená, s elektrickým topením, vybavenou kuchyní, společenskou místností. Pronajímá se jako celek, bez ohledu na počet osob.
web: www.e-chalupy.cz/vysocina/ubytovani-novy-jimramov-chalupa-pronajem-1397.php

JIMRAM, Jimramov Vlocka

Ubytování a restaurace v Jimramově.
web: www.jimram.cz

Líšeňský dvůr, Líšná Vlocka

Hotel Líšenský Dvůr je součástí areálu o rozloze 15 000 m2 s velkým uzavřeným zatravněným dvorem a vlastním rybníkem, sloužícím k potěšení jeho návštěvníků. Je vzdálen cca 1 km od nejbližší zástavby (vesnice Líšná) a nabízí tak mimořádnou míru soukromí, využitelného k naprosto nerušené relaxaci.
web: www.lisensky-dvur.cz 

Turistická chata, Studnice Vlocka

Turistická chata byla postavena v osmdesátých letech minulého století na místě bývalé školy, která byla otevřena v roce 1921.Turisté naší chatu vyhledávají hlavně kvůli nádherným panoramatickým výhledům nejenom na centrální část Žďárských vrchů. Oceníte  také klid a blízkost turistických, cyklistických i lyžařských tras. Po náročné túře nebo výletě můžete odpočívat na naší zahradě případně si vychutnat něco dobrého v prosluněné restauraci nebo na venkovní terase.
web: www.chatastudnice.cz 

OREA Hotel Devět Skal, Milovy Vlocka

OREA Hotel Devět Skal se nachází v rekreační oblasti na území Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Resort je vhodný pro konání kongresových akcí a svou polohou také pro outdoorové aktivity a teambuilding. Zařazení do programu BABY FRIENDLY je zárukou příjemné dovolené pro rodiny s dětmi. Spokojeni budou jistě i senioři.
web: www.orea.cz/cz/orea-hotel-devet-skal

Chaty a chalupy na Vysočině: www.chataservis.cz